banner 468 x 60px
Dnes má meniny Konštantín, gratulujeme.
Čo: Pridať inzerát
banner 200x200

ponúkať pôžičky medzi obzvlášť vážnymi

ponukat_pozicky_medzi_obzvlast_vaznymi_j06bk.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 9
Cena
Ponúknite

Mám kapitál, ktorý sa použije na poskytnutie špeciálnych krátkodobých a dlhodobých pôžičiek v rozmedzí od 5000 1. do 1.000.000€ akejkoľvek vážnej osobe, ktorá chce túto pôžičku. 3% úrok ročne podľa požičanej sumy, pretože je obzvlášť nechcem porušovať zákon o úžere. V závislosti od požičanej sumy môžete splatiť maximálne 3 až 25 rokov. je na vás mesačné platby. Žiadam iba o Ručne písané certifikované uznanie dlhu a tiež niektoré dokumenty, ktoré treba poskytnúť.

Registrujete sa zakázané bankovníctvo a nemáte priazeň bánk, alebo lepšie máte projekt a potrebujete financovanie, zlý úverový záznam alebo potrebujete peniaze na zaplatenie účtov, finančné prostriedky na investovanie do podnikov.
Takže ak potrebujete úver, neváhajte ma kontaktovať a dozviete sa viac o mojich podmienkach. Kontaktujte ma priamo e-mailom: kristofcovak@gmail.com
PS: nevážni ľudia sa zdržiavajú

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Ostatné Hudba
Lokalita: Kežmarok
Dátum pridania: 20.07.2021 10:42
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: KAROLINA
Tel/Mobil: +421944215194
Email: kristofcovak@gmail.com
banner 728 x 90px
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYotaznik.sk